Izvēlne
Aicinām pievienoties savai komandai laipnu un profesionālu viesmīli darbam jaunajā galerijā.

Darba pienākumi:

- viesu sagaidīšana;
- viesu uzņemšana un apkalpošana pie galdiem;
- ēdienkartes un dzērienu kartes pārzināšana;
- spēja strādāt un sniegt servisu atbilstoši uzņēmuma standartiem;
- darbs ar elektronisko kases aparātu;
- laicīga ierašanās darbā atbilstoši sastādītajam darba grafikam;
- tīrība un atbilstība higiēnas prasībām.

Prasības kandidātiem:

- spēja strādāt pilnu darba slodzi;
- izpratne par klientu apkalpošanas kultūru;
- pozitīva attieksme pret klientiem un kolēģiem;
- vēlme strādāt starptautiskā un dinamiskā darba vidē;
- labas komunikācijas spējas latviešu, angļu un krievu valodā.

Mēs piedāvājam:

- stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu;
- darba maiņas pēc grafika;
- darbu strauji augošā starptautiskā uzņēmumā un prestižā vidē.

Gaidām Jūsu pieteikumu un CV, lūdzam to nosūtīt uz e-pastu: artplatz.office@inbox.lv vai pa pastu uz adresi Alberta iela 4-9, Rīga, LV-1010.
Tālrunis informācijai: 20025002.

Atpakaļ uz sarakstu