Izvēlne

Aicinām pievienoties savai komandai zinošu, laipnu un profesionālu bārmeni darbam jaunajā galerijā.

Darba pienākumi:

- viesu apkalpošana pie galdiem;
- ēdienkartes un dzērienu kartes pārzināšana;
- spēja strādāt un sniegt servisu atbilstoši uzņēmuma standartiem;
- laicīga ierašanās darbā atbilstoši sastādītajam darba grafikam;
- tīrība un atbilstība higiēnas prasībām;
- pildīt papildus ar darbu saistītus pienākumus.

Prasības kandidātiem:

- iepriekšējā darba pieredze strādājot bārā (vismaz 4 gadi);
- zināšanas par vīniem;
- stingra uzņēmuma standartu ievērošana;
- izpratne par klientu apkalpošanas kultūru;
- pozitīva attieksme pret klientiem un kolēģiem;
- vēlme strādāt starptautiskā un dinamiskā darba vidē;
- labas komunikācijas spējas latviešu, angļu un krievu valoda.

Mēs piedāvājam:

- nepilnas slodzes darba laiks (3 dienas nedēļā);
- stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu;
- komandas saliedēšanas passkumus;
- darbu strauji augošā starptautiskā uzņēmumā un prestižā vidē.

Gaidām Tavu pieteikumu un CV,  lūdzam to nosūtīt uz e-pastu: artplatz.office@inbox.lv vai pa pastu uz adresi Alberta iela 4-9, Rīga, LV-1010.
Tālrunis informācijai: 20025002.

Atpakaļ uz sarakstu